[Pobierz] Nakładka Good Lock od Samsunga ma się dobrze, właśnie została zaktualizowana

Aplikacje

samsung good lock touchwiz nakladka

 
Samsung ma to do siebie, że sporo użytkowników go pokochało, a może nawet więcej znienawidziło między innymi przez nakładkę na Androida. Słynny już dzisiaj TouchWiz towarzyszył nam od ładnych kilku lat, a w pechowym Note7 został zastąpiony Grace UX. Od momentu debiutu przeszedł naprawdę długą drogę, zbierając bardzo wiele krytycznych uwag. Rok temu jednak firma dała możliwość wyboru użytkownikom swoich smartfonów, wydając launcher o nazwie Good Lock. Wydawać by się mogło, że po pojawieniu się na rynku Grace UX, projekt upadnie, tak się jednak nie stało.
 
Good Lock właśnie dostał aktualizację, w której dodano możliwość korzystania z Samsung Pay (niedostępnego w Polsce). Ponadto pojawił się przycisk, który pozwoli nam usunąć wszystkie powiadomienia, a także opcja redukcji niebieskiego światła dla Note’a 5. Co więcej, update usprawnia działanie nakładki i poprawia wiele błędów w tym np. ten związany z tłem na ekranie blokady, ustawienia hotspotu oraz problemy dotyczące restartu aplikacji. Dodatkowo zmieniona została ikona wibracji oraz poprawiono kolor tła powiadomień.
 
Niestety najnowsza aktualizacja Good Locka nie działa na wszystkich urządzeniach Samsunga. Możecie ją pobrać TUTAJ.
 
źródło: sammobile

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x