sony-xperia-motyw-playstation

 

Jeśli chodzi o japońskie firmy skupiające się przede wszystkim na grach to zapewne pierwsza firma jaka przyjdzie na myśl to Nintendo. Jednak dzięki temu producentowi także Sony zainteresowało się rynkiem konsol i tak oto powstała marka PlayStation, która wczoraj świętowała swoje 22. urodziny.

 

Pierwsza konsola od Japończyków to odpowiedź na… rozstanie właśnie z Nintendo, ale skupmy się już na samym PlayStation, które dzisiaj określa się po prostu jako PSX, co jest mniej lub bardziej poprawne. Sony postanowiło fanom gier retro zaproponować specjalny motyw oczywiście dedykowany urządzeniom z serii Xperia. Nawiązuje on właśnie do pierwszej w historii japońskiej konsoli, która ewidentnie namieszała na tym rynku.

 

 

Kontroler DualShock jak i ogólny retro styl z pewnością może się podobać – wszystko zostało zaprojektowane możliwie najprościej.

 

Oczywiście nie ma róży bez kolców, ale jak to bywa z retro konsolami, tak i w tym wypadku tanio nie jest. Dedykowany fanom PlayStation motyw kosztuje niecałe 9 złotych i znajdziecie go w sklepie Play pod następującym linkiem: Klik! Do powyższego stylu mają dołączyć kolejne cztery, które również będą nawiązywać do tej samej tematyki.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.