[Film] Sony pokazuje nowości Androida Nougat na swoich smartfonach

1 minuta czytania
Komentarze
sony-android-nougat-nowosci-funkcje

Android Nougat zawitał na najnowsze modele Sony w postaci Xperii XZ oraz Xperii X Performance. Wcześniej „zwykła” Xperia X otrzymała dostęp do testowej wersji najnowszej odsłony mobilnego systemu Google. Jednak czy użytkownicy zdają sobie sprawę z nowości jakie niesie ze sobą nowe oprogramowanie?

Sony postanowiło – jak co roku – nagrać specjalny film prezentujący dodatkowe funkcje wprowadzone razem z kolejną odsłoną Androida. W tym momencie nie pozostaje mi nic innego jak zaprezentować Wam prezentację Japończyków:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OiZqtQ7HBlc[/youtube]

Nowości z Android Nougat zapewne doskonale znacie, czyli Multi Window czy też nowy system drzemki, ale Sony dodało od siebie usprawniony i z możliwością konfiguracji tryb Stamina, który być może jest mniej potrzebny za sprawą funkcji oferowanych przez Google już w czystej wersji „Robocika”, ale nie da się ukryć, że wciąż użyteczna.

Mimo wszystko wciąż upieram się przy karcie Google Now jako jednym z pulpitów. Jest to ewidentnie jedna z najciekawszych funkcji Androida w wydaniu Sony. Japończycy być może znacząco nie usprawnili Nougata względem czystego wydania, gdyż większość nowości zaprezentowanych na filmie już była dostępna na Marshmallow.

Motyw