ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Użytkownicy Pixeli skarżą się na problemy z aparatem

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
pixele
pixel-aparat

 
Google Pixel to z pewnością oryginalny i udany smartfon. Oferuje on doskonałą jakość obudowy, unikalny design oraz niesamowitą frajdę z użytkowania, jakiej nie znajdziemy na żadnym innym telefonie z zielonym robotem. Zaletą flagowca jest też jego aparat, który został uznany przez DxOMark jako najlepszy w telefonach w danym okresie.
 
Niestety wygląda na to, że aparat nie jest niezawodny. Niektórzy użytkownicy smartfonu od Google skarżą się na problemy podczas robienia zdjęć. Według nich aplikacja aparatu zacina się i pokazuje różowo-purpurowe linie na ekranie zupełnie bez żadnego powodu. Całe szczęście wygląda na to, że usterka dotyczy oprogramowania, które może zostać naprawione poprzez update.
 

 
Według przedstawiciela Google, który rozmawiał z MobileSyrup: „ekipa Pixela jest świadoma problemu i aktywnie pracuje nad jego rozwiązaniem. Będziemy Was informować, gdy sami dowiemy się czegoś więcej”. Gigant zamierza ogłosić co jest przyczyną zacinania aplikacji. Prawdopodobnie jednak usterka może mieć miejsce w chwili, gdy użytkownik ma słaby zasięg. Włączenie trybu samolotowego podobno tymczasowo rozwiązuje problem.
 
źródło: phonearena

Sprawdź najnowsze wpisy