pixele

 
Google Pixel to z pewnością oryginalny i udany smartfon. Oferuje on doskonałą jakość obudowy, unikalny design oraz niesamowitą frajdę z użytkowania, jakiej nie znajdziemy na żadnym innym telefonie z zielonym robotem. Zaletą flagowca jest też jego aparat, który został uznany przez DxOMark jako najlepszy w telefonach w danym okresie.
 
Niestety wygląda na to, że aparat nie jest niezawodny. Niektórzy użytkownicy smartfonu od Google skarżą się na problemy podczas robienia zdjęć. Według nich aplikacja aparatu zacina się i pokazuje różowo-purpurowe linie na ekranie zupełnie bez żadnego powodu. Całe szczęście wygląda na to, że usterka dotyczy oprogramowania, które może zostać naprawione poprzez update.
 
pixel-aparat
 
Według przedstawiciela Google, który rozmawiał z MobileSyrup: „ekipa Pixela jest świadoma problemu i aktywnie pracuje nad jego rozwiązaniem. Będziemy Was informować, gdy sami dowiemy się czegoś więcej”. Gigant zamierza ogłosić co jest przyczyną zacinania aplikacji. Prawdopodobnie jednak usterka może mieć miejsce w chwili, gdy użytkownik ma słaby zasięg. Włączenie trybu samolotowego podobno tymczasowo rozwiązuje problem.
 
źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.