swiftkey

 
Android to system, którego otwartość pozwala na wiele różnych modyfikacji. Możemy do nich zaliczyć również wybór odpowiedniej klawiatury. Często zdarza się bowiem tak, że ta preinstalowana przez producenta smartfonu, nas po prostu nie zadowala. W Google Play mamy duży wybór różnego rodzaju „wstukiwaczy tekstu”. Wśród nich na pewno znajdziemy taki, który spełni nasze oczekiwania. Najpopularniejsze z nich to Flexy, Swype czy SwiftKey, któremu poświęcony jest ten wpis.
 
Jedną z opcji w SwiftKey jest możliwość dostosowania wyglądu klawiatury do własnych upodobań. Prócz darmowych i preinstalowanych motywów, można było ściągnąć dodatkowe, wśród których wiele było płatnych – premium. Od teraz wszystkie skórki są dostępne ZA DARMO.
 
swiftkey-2
 
Dla przypomnienia – aby pobrać pożądany motyw należy wejść w aplikację SwiftKey następnie nacisnąć „Motywy”, a potem wybrać opcję „Więcej motywów”, po czym ukaże się lista z dużą liczbą klawiatur do wyboru. Warto dodać, że obecnie SwiftKey szczyci się ponad 100 różnymi skórkami do zainstalowania. Wśród nich można znaleźć też te, które inspirowane są Material Design.
 
źródło: androidheadlines

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.