Kolejne urządzenia dostają CyanogenModa 14.1 nightly (na liście m.in. HTC One M8, LG G3 S)

Newsy

androidpit-rom-cyanogenmod-131134a

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Mimo aktualnie występujących problemów z powiązaną w pewnym sensie firmą Cyanogen Inc., stworzony przez społeczność CyanogenMod 14.1 pojawia się na kolejnych wybranych urządzeniach. Oficjalne wersje rozwojowe (nightly) ROM-u mogą już pobierać posiadacze następujących smartfonów:

 

 

Dodatkowo już niebawem pojawi się (albo już się pojawił) CM nightly dla Nexusa 5 (wersja ogólna), Samsunga Galaxy S III (wersja GSM LTE) oraz dla paru chińskich urządzeń.

 

Aktualizacja wprowadza oczywiście wszystkie funkcje Androida 7.1 Nougat wraz z ulepszeniami od twórców CyanogenModa. Pomijając wyżej wymienione sprzęty, CM 14.1 jest oczywiście dostępny również dla innych telefonów (albo tabletów). Najnowsza wersja modyfikacji pojawiła się już wcześniej na innych wybranych urządzeniach mobilnych. Jej dostępność możecie sprawdzać na poniższej oficjalnej stronie:

 

Pobierz CyanogenModa

 

Aby system posiadał rozsądną funkcjonalność należy także pobrać i zainstalować odpowiednie dla danego urządzenia GApps-y (Google Apps), które zawierają w sobie Sklep Play oraz opcjonalnie inne usługi Google’a:

 

Pobierz Open GApps

 

UWAGA! Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia sprzętu ani utraty gwarancji spowodowane instalacją niestandardowego ROM-u. Pamiętaj również, że niekiedy samo „flashowanie” jednego pliku .zip nie wystarczy, aby system działał poprawnie. Jeśli potrzebujesz pomocy, odwiedź nasze forum.

 

Zobacz też: Flagowy LG G5 dostaje Androida 7.0 Nougat w Polsce

 

Źródło: CyanogenMod; Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x