lg-g5-3098847275

 

Są tutaj jacyś posiadacze smartfona LG G5? Jeśli nie jest Was zbyt dużo, to nie dziwię się temu. G5 nie został dobrze przyjęty przez użytkowników. Nawet niewątpliwa nowość, innowacja w postaci modularnej budowy telefonu południowokoreańskiej firmy nie przyniosła oczekiwanego rezultatu. LG nie jest obecnie w najlepszej kondycji. Ale mimo wszystko – aktualizuje swoje flagowce w nie gorszych terminach niż konkurencja.

 

Właśnie pojawia się Android Nougat dla posiadaczy niebrandowanych modeli LG G5, jednak odbywa się to raczej bez większego rozgłosu. Wyraz temu daje nawet pracownik LG Polska – Jarosław Bukowski. Na Twitterze pojawił się następujący wpis:

 

 

Aktualizacja wprowadza wszelkie usprawnienia, które mają pozwolić konsumentom na jeszcze wygodniejsze korzystanie z telefonu. Co ciekawe, update nie pojawia się poprzez OTA, a przez specjalną aplikację LG Bridge, którą musimy zainstalować na komputerze po czym podłączyć nasze urządzenie, aby je zaktualizować. Pytanie do osób, które już mają Nougata na G5 – jakie macie wrażenia? Jest lepiej, czy gorzej?

 

Zobacz też: Samsung Galaxy A5 (2017) w całej okazałości na filmie!

 

Źródło: LG

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl