[Film] Sklep Play po liftingu z nowymi animacjami i systemem obsługi wyszukiwanych aplikacji

Aplikacje

google play logo sklep kldalksad

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Bez sklepu Play Android tak naprawdę nie mógłby konkurować chociażby z iOS. To właśnie ogromna baza aplikacji w głównej mierze sprawiła, że dzisiaj mobilny system Google nie ma sobie równych w wielu statystykach. Oczywiście wszelkie usługi Play nie są obowiązkowe w Androidzie, aczkolwiek czy wyobrażacie sobie szukać poszczególnych gier i programów w Sieci, a te płatne kupować bezpośrednio u deweloperów?

 

Oczywiście równie ważna jest sama aplikacja, która bardzo rzadko przechodzi gruntowny lifting. Teraz Google zaczyna testować nowy wygląd skupiający się głównie na delikatnej zmianie barw, ale również odmieniono animacje przejść pomiędzy poszczególnymi ekranami. Mało tego, w drodze jest zupełnie nowy system obsługi wyszukiwanych aplikacji. Teraz chcąc przeglądać interesujące nas tytuły trzeba cofać się do listy wyników. Niedługo powinna pojawić się następująca możliwość:

 

 

Od razu możecie zauważyć nowe animacje, które idealnie wpisują się w Material Design i jego prostotę. Czy ta nowość jest niezbędna? Być może nie, ale z pewnością ułatwia korzystanie ze sklepu Play.

 

Oczywiście należy pamiętać, że nie u wszystkich od razu pojawią się wszelkie zmiany. Google – podobnie jak wiele innych dużych firm – wszelkie aktualizacje wprowadza falami.

 

 

źródło: Google+


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x