[Film] Sklep Play po liftingu z nowymi animacjami i systemem obsługi wyszukiwanych aplikacji

Aplikacje

google play logo sklep kldalksad

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Bez sklepu Play Android tak naprawdę nie mógłby konkurować chociażby z iOS. To właśnie ogromna baza aplikacji w głównej mierze sprawiła, że dzisiaj mobilny system Google nie ma sobie równych w wielu statystykach. Oczywiście wszelkie usługi Play nie są obowiązkowe w Androidzie, aczkolwiek czy wyobrażacie sobie szukać poszczególnych gier i programów w Sieci, a te płatne kupować bezpośrednio u deweloperów?

 

Oczywiście równie ważna jest sama aplikacja, która bardzo rzadko przechodzi gruntowny lifting. Teraz Google zaczyna testować nowy wygląd skupiający się głównie na delikatnej zmianie barw, ale również odmieniono animacje przejść pomiędzy poszczególnymi ekranami. Mało tego, w drodze jest zupełnie nowy system obsługi wyszukiwanych aplikacji. Teraz chcąc przeglądać interesujące nas tytuły trzeba cofać się do listy wyników. Niedługo powinna pojawić się następująca możliwość:

 

 

Od razu możecie zauważyć nowe animacje, które idealnie wpisują się w Material Design i jego prostotę. Czy ta nowość jest niezbędna? Być może nie, ale z pewnością ułatwia korzystanie ze sklepu Play.

 

Oczywiście należy pamiętać, że nie u wszystkich od razu pojawią się wszelkie zmiany. Google – podobnie jak wiele innych dużych firm – wszelkie aktualizacje wprowadza falami.

 

 

źródło: Google+


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x