Mniejsza i większa Nokia D1C w 2017 – kompaktowy hit?

Newsy

nokia_logo

O tym, że Nokia potwierdziła swoje wejście w świat smartfonów w roku 2017 pisałem niedawno. Model, o którym się mówi w Sieci zwie się D1C. Co chwila pojawiają się nowe plotki na jego temat. Tak jak i teraz w towarzystwie świeżych renderów. Będzie w końcu kompaktowy hit?

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 

Najnowsze doniesienia z NokiaPowerUser mówią, że model D1C nie ukaże się tylko w 5,5-calowej wersji. Prawdopodobnie na rynek trafi także mniejsza odsłona tego smartfonu z ekranem o przekątnej 5 cali. To rozmiar, na który producenci decydują się coraz mniej, a użytkownicy poszukują coraz bardziej. Cechą wspólną dwóch wariantów będzie rozdzielczość wyświetlacza – 1080p. Specyfikacja techniczna będzie się jednak różnić… Niestety.

 

Większy model oferować ma 3 GB RAM oraz 16-megapikselowy aparat, podczas gdy mniejszy wariant jedynie 2 GB RAM i 13-megapikselową kamerę. Z kolei na pokładzie 5-, jak i 5,5-calowego modelu znajdzie się Snapdragon 430, 8-megapikselowa kamerka selfie, 16 GB pamięci wewnętrznej oraz Android 7.0 Nougat na starcie.

 

Parametry techniczne nie brzmią porywająco. Z jednej strony ratunkiem może być niska cena nowych Nokii, a z drugiej sama marka. Jednak czy to wystarczy, przekonamy się po premierze i wrażeniach z oficjalnej prezentacji.

 

Poniżej możecie zobaczyć rendery Nokii D1C. Warto je jednak potraktować z przymrużeniem oka, gdyż na przestrzeni najbliższych miesięcy możemy ujrzeć zupełnie inny design.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x