hill-climb

Gry proste, niewymagające i zręcznościowe świetnie sprawdzają się jako wypełniacze czasu podczas krótkiej przerwy czy w trakcie czekania w kolejce. Hill Climb Racing dzięki swej prostocie skradł serce graczy na całym świecie i pewnie wielu z nich nie potrafiło się doczekać nowej części. Ta właśnie nadeszła i już jest dostępna w Sklepie Play!

 

Hill Climb Racing 2 to oczywiście więcej tej urzekającej prostoty doskonale znanej z poprzedniej części. Znajdziemy tutaj lepszą grafikę, ale utrzymaną w takim samym stylu, pojawiają się również nieco efektowniejsze animacje. Główny cel rozgrywki pozostaje jednak bez zmian – dotrzeć do mety w jednym kawałku w najkrótszym czasie. Zobaczcie sami oficjalny zwiastun!

 

 

 

W grze czeka na nas 30 tras, kilkadziesiąt samochodów oraz tryb multiplayer, w którym będziemy mogli pokazać pazur i pochwalić się umiejętnościami. Produkcja jest darmowa, jednak w jej wnętrzu znajdziecie mikropłatności.

 

POBIERZ HILL CLIMB RACING 2 ZE SKLEPU PLAY

 

źródło: Sklep Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.