samsung-galaxy-s7-89324727524

Nie wiem, jak często Wy robicie sobie selfie, ale ja z tej możliwości korzystam rzadko. Na tyle rzadko, że zależy mi po prostu na tym, by dało się mnie rozpoznać na zdjęciu. Jednakże ten sposób fotografowania jest niezwykle popularny i dla wielu ludzi to właśnie przednia kamera przeważa przy wyborze smartfonu. Samsung zdaje sobie z tego sprawę i w Galaxy S8 chce ją jeszcze bardziej ulepszyć!

 

W jaki sposób? Najnowszy raport mówi, że w przyszłorocznym flagowcu znajdziemy funkcję autofocusu przy robieniu selfie. Nie jest to popularne rozwiązanie. Co więcej, czy jest ono niezbędne do wykonania sobie zdjęcia selfie? Być może na fali popularności tego sposobu utrwalania chwil, producenci dochodzą do wniosku, że frontowa kamera musi być nie tylko tak samo dobra, ale również funkcjonalna, co główna znajdująca się z tyłu. 

 

Dotychczasowe smartfony z linii Galaxy mogą się pochwalić 5-megapikselową matrycą na froncie. Z raportu niestety nie dowiadujemy się czy i w tej kwestii Samsung planuje jakiś zmiany. Niewykluczone, że producent będzie chciał podgonić konkurencję.

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.