[Film] OnePlus 3T kontra Google Pixel XL – szybkość, wielozadaniowość i temperatury

1 minuta czytania
Komentarze
oneplus-3t-google-pixel-xl-quick-charge-dash-porownanie

Zarówno OnePlus 3T jak i seria smartfonów Pixel od Google to jedne z najgorętszych premier tego roku. Jednak mimo że obie firmy chciały stworzyć możliwie najlepsze urządzenie to ostatecznie dostaliśmy zupełnie różne wizje tego typu telefonów. W takim razie nie zaszkodzi sprawdzić jak obaj zawodnicy prezentują się w tym samym teście.

Swego czasu mogliście zobaczyć porównanie Pixela XL z OnePlus 3. Wtedy jednym punktem wygrał Chińczyk, ale przeprowadzone testy są dyskusyjne i zależnie od interpretacji zwycięzcą może być którykolwiek z nich. Czy podobnie sytuacja wygląda z ulepszonym modelem?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Hnn_huKDyEI[/youtube]

OnePlus 3T dorównuje swojemu konkurentowi mocą obliczeniową, ale za sprawą większej przestrzeni dla programów wydaje się wychodzić na przód. Z drugiej strony mamy nowsze oprogramowanie, dopracowywane od podstaw pod Pixele. Jednak to nie wystarczyło, aby Chińczycy zostawili w tyle Amerykanów. Różnica jest wyraźna, ale fakt, faktem to smartfon od Google lepiej wypadł pod kątem wielozadaniowości w przypadku dużych aplikacji – tutaj już znaczenie ma sam Android Nougat.

Zobacz też: Porównanie czasów ładowania: Pixel XL vs OnePlus 3T!

Szał na smartfony z serii Pixel wciąż trwa, gdyż kolejni potencjalni konsumenci są informowani o coraz dalszych terminach dostawy. Oczywiście może to oznaczać mały nakład urządzeń przygotowanych przez Google, ale w tej sytuacji OnePlus może się tego samego obawiać.

Motyw