[Film] OnePlus 3T kontra Google Pixel XL – szybkość, wielozadaniowość i temperatury

Newsy

oneplus-3t-google-pixel-xl-quick-charge-dash-porownanie

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zarówno OnePlus 3T jak i seria smartfonów Pixel od Google to jedne z najgorętszych premier tego roku. Jednak mimo że obie firmy chciały stworzyć możliwie najlepsze urządzenie to ostatecznie dostaliśmy zupełnie różne wizje tego typu telefonów. W takim razie nie zaszkodzi sprawdzić jak obaj zawodnicy prezentują się w tym samym teście.

 

Swego czasu mogliście zobaczyć porównanie Pixela XL z OnePlus 3. Wtedy jednym punktem wygrał Chińczyk, ale przeprowadzone testy są dyskusyjne i zależnie od interpretacji zwycięzcą może być którykolwiek z nich. Czy podobnie sytuacja wygląda z ulepszonym modelem?

 

 

OnePlus 3T dorównuje swojemu konkurentowi mocą obliczeniową, ale za sprawą większej przestrzeni dla programów wydaje się wychodzić na przód. Z drugiej strony mamy nowsze oprogramowanie, dopracowywane od podstaw pod Pixele. Jednak to nie wystarczyło, aby Chińczycy zostawili w tyle Amerykanów. Różnica jest wyraźna, ale fakt, faktem to smartfon od Google lepiej wypadł pod kątem wielozadaniowości w przypadku dużych aplikacji – tutaj już znaczenie ma sam Android Nougat.

 

Zobacz też: Porównanie czasów ładowania: Pixel XL vs OnePlus 3T!

 

Szał na smartfony z serii Pixel wciąż trwa, gdyż kolejni potencjalni konsumenci są informowani o coraz dalszych terminach dostawy. Oczywiście może to oznaczać mały nakład urządzeń przygotowanych przez Google, ale w tej sytuacji OnePlus może się tego samego obawiać.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x