[Film] OnePlus 3T kontra Apple iPhone 7 Plus – który jest szybszy i mniej się nagrzewa?

1 minuta czytania
Komentarze
iphone-7-oneplus-3t

Wczoraj przedstawiłem Wam swoje pierwsze wrażenia z użytkowania OnePlus 3T. Ten smartfon ewidentnie stawia na to, żeby być najlepszym i z takimi też chce się mierzyć. Do teraz podtrzymuje takie zdanie na temat tego telefonu, ale jak on się sprawuje właśnie na tle tych najlepszych?

Sprawdzić to możemy za sprawą jednego z YouTuberów, który postawił na przeciwko siebie OnePlus 3T oraz iPhone’a 7 Plus. Porównanie sprowadza się do sprawdzenia szybkości otwierania aplikacji, testu wielozadaniowości, ale także sprawności konstrukcji urządzenia w usuwaniu ciepła. Rezultaty? Przekonajcie się sami:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mcTAXsFHu5I[/youtube]

Tak, można mieć kilka uwag, co do samego sposobu przeprowadzania niektórych testów, gdy urządzenia są podłączone do tej samej sieci WiFi. Również minimalne różnice wymagające spowolnienia filmu nie powinny być rozpatrywane. Oczywiście znajdą się osoby uważające, że Androida i iOS nie można porównywać, ale kompletnie się z tym nie zgadzam. Potencjalnego kupującego nie interesuje system, a sam fakt działania.

Wracając do wyniku filmu. OnePlus 3T wygrał i będąc zdecydowanie tańszą propozycją od smartfonu Apple wydaje się lepszym wyborem. Jednak na pewno chińska propozycja wygrała wielozadaniowością – 6 GB pamięci operacyjnej robi swoje.

Motyw