[Film] OnePlus 3T kontra Apple iPhone 7 Plus – który jest szybszy i mniej się nagrzewa?

Newsy

iphone-7-oneplus-3t

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Wczoraj przedstawiłem Wam swoje pierwsze wrażenia z użytkowania OnePlus 3T. Ten smartfon ewidentnie stawia na to, żeby być najlepszym i z takimi też chce się mierzyć. Do teraz podtrzymuje takie zdanie na temat tego telefonu, ale jak on się sprawuje właśnie na tle tych najlepszych?

 

Sprawdzić to możemy za sprawą jednego z YouTuberów, który postawił na przeciwko siebie OnePlus 3T oraz iPhone’a 7 Plus. Porównanie sprowadza się do sprawdzenia szybkości otwierania aplikacji, testu wielozadaniowości, ale także sprawności konstrukcji urządzenia w usuwaniu ciepła. Rezultaty? Przekonajcie się sami:

 

 

Tak, można mieć kilka uwag, co do samego sposobu przeprowadzania niektórych testów, gdy urządzenia są podłączone do tej samej sieci WiFi. Również minimalne różnice wymagające spowolnienia filmu nie powinny być rozpatrywane. Oczywiście znajdą się osoby uważające, że Androida i iOS nie można porównywać, ale kompletnie się z tym nie zgadzam. Potencjalnego kupującego nie interesuje system, a sam fakt działania.

 

Wracając do wyniku filmu. OnePlus 3T wygrał i będąc zdecydowanie tańszą propozycją od smartfonu Apple wydaje się lepszym wyborem. Jednak na pewno chińska propozycja wygrała wielozadaniowością – 6 GB pamięci operacyjnej robi swoje.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x