Rozsuwany bezramkowy smartfon? Jestem na tak – oto koncepcyjny konkurent od ZTE dla Xiaomi Mi Mix

Newsy

zte-nubia-bezramkowiec-xiaomi-mi-mix6

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Xiaomi Mi Mix przyćmiło Sharpa swoim bezramkowym smartfonem. To właśnie o Chińczykach jest głośno, podczas gdy Japończycy często są pomijani. Jednak jesteśmy pewni, że w drodze są kolejne tego typu propozycje i wiele się mówi, że to ZTE przedstawi tego typu urządzenie.

 

Jednak o ile póki co możemy jedynie przeglądać plotki to w Sieci pojawił się bardzo ciekawy koncept, który pokazuje jak mogłaby Nubia bez ramek wyglądać. Mało tego, Chińczycy mogliby wykorzystać szyny, aby wysuwać niezbędne elementy. Zobaczcie sami jak to wygląda:

 

 

Xiaomi przeniosło wszelkie czujniki i aparat pod wyświetlacz, a w przypadku koncepcyjnej Nubii znajdą się za nim, na wysuwanej obudowie. Tym samym nie będzie trzeba wykorzystywać piezoelektrycznego głośnika. Czy rozwiązanie typu slider jest lepsze? Na pewno jeszcze bardziej „gadżeciarskie”, ale od razu niektórym mogą przypomnieć się telefony, w których wszelkie przesuwne elementy wiązały się z ich blokowaniem czy też po prostu niewygodnym działaniem.

 

Czy tak też będzie to wyglądało w przypadku ZTE? Najpierw musimy odpowiedzieć na pytanie czy rzeczywiście tak bezramkowa Nubia miałaby się prezentować. Mimo wszystko koncept mi się spodobał, a jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

 

 

źródło: mobipicker


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x