zte-nubia-bezramkowiec-xiaomi-mi-mix6

 

Xiaomi Mi Mix przyćmiło Sharpa swoim bezramkowym smartfonem. To właśnie o Chińczykach jest głośno, podczas gdy Japończycy często są pomijani. Jednak jesteśmy pewni, że w drodze są kolejne tego typu propozycje i wiele się mówi, że to ZTE przedstawi tego typu urządzenie.

 

Jednak o ile póki co możemy jedynie przeglądać plotki to w Sieci pojawił się bardzo ciekawy koncept, który pokazuje jak mogłaby Nubia bez ramek wyglądać. Mało tego, Chińczycy mogliby wykorzystać szyny, aby wysuwać niezbędne elementy. Zobaczcie sami jak to wygląda:

 

 

Xiaomi przeniosło wszelkie czujniki i aparat pod wyświetlacz, a w przypadku koncepcyjnej Nubii znajdą się za nim, na wysuwanej obudowie. Tym samym nie będzie trzeba wykorzystywać piezoelektrycznego głośnika. Czy rozwiązanie typu slider jest lepsze? Na pewno jeszcze bardziej „gadżeciarskie”, ale od razu niektórym mogą przypomnieć się telefony, w których wszelkie przesuwne elementy wiązały się z ich blokowaniem czy też po prostu niewygodnym działaniem.

 

Czy tak też będzie to wyglądało w przypadku ZTE? Najpierw musimy odpowiedzieć na pytanie czy rzeczywiście tak bezramkowa Nubia miałaby się prezentować. Mimo wszystko koncept mi się spodobał, a jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

 

 

źródło: mobipicker

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.