Xiaomi Mi 6 ze Snapdragonem 835? Znana również prawdopodobna data premiery

1 minuta czytania
Komentarze
xiaomi-mi-5s-feature-324872

2 dni temu opublikowaliśmy artykuł, który zawierał przypuszczalną specyfikację Samsunga Galaxy S8 (Project Dream). W źródle tamtych informacji pojawiły się też dane o przyszłorocznym flagowcu Xiaomi – Mi 6. Na tę premierę czeka wielu polskich fanów chińskiej firmy, która jest dosyć popularna w naszym kraju. Przejdźmy do ujawnionych informacji.

Nie tylko jedna z wersji Samsunga Galaxy S8 będzie mogła poszczycić się nowym procesorem Qualcomma. Również Mi 6 ma zawierać nowego Snapdragona 835. S8 oraz Mi 6 mają być dwoma pierwszymi modelami telefonów wyposażonych w ten procesor. Chipset ma być produkowany w technologii 10 nm i ma być najszybszym procesorem tego przedsiębiorstwa przygotowanym na rynek mobilny. Ponadto ma obsługiwać Quick Charge 4.0, które pozwoli na ładowanie urządzenia nawet 20% szybciej niż 2.0.

Ponadto, zarówno Galaxy S8, jak i Mi 6 mają zostać rzekomo zaprezentowane już w marcu przyszłego roku w okolicach Mobile World Congress 2017. Samsung ma podobno zaprezentować swoje urządzenie tuż przed MWC, na własnej prezentacji.

Xiaomi Mi 6 będzie najprawdopodobniej wykonany z aluminium. Pojawi się przycisk „home” z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych.

Źródło: Weibo/Kevin Wong

Motyw