Pokemon Go

 
Pokemon Go straciło wielu użytkowników od momentu premiery. Winą za taki stan rzeczy można obarczyć niewiele znaczące aktualizacje i narastającą nudę w grze. Ponadto z pewnością niesprzyjająca aura pogodowa również odstraszyła wielu użytkowników. Ten pierwszy wymieniony przeze mnie czynnik być może ulegnie zmianie i zachęci graczy do ponownej zabawy. Prawdopodobnie nadchodzi bowiem gigantyczny update Pokemon Go, o którym już wspominałem na portalu.
 
W nowej wersji aplikacji zobaczymy całą drugą generację pokemonów oraz legendarne stworki, których do tej pory nie widzieliśmy w grze. Ponadto mają się pojawić opcje: player versus player, wychowywania pokemonów (coś w rodzaju Tamagotchi) i ich wymiany między użytkownikami. Wszystkie te informacje znajdują się w kodzie gry, który został przeanalizowany przez ludzi związanych z PokeVS.
 
Kilka tygodni temu, w kodzie znaleziono informacje o Ditto, który parę dni temu ujrzał światło dzienne w grze. Zatem to tylko kwestia krótkiego czasu, nim zobaczymy resztę zawartości, na którą tak bardzo czekają fani, w tym także i ja. Kolejne źródło wskazuje na to, że już przed świętami będziemy mieli możliwość łapania ponad 100 nowych pokemonów. Czekam z niecierpliwością!
 
źródło: venturebeat

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.