Kolejne źródło potwierdza gigantyczny update Pokemon Go przed świętami!

Aplikacje

Pokemon Go

 
Pokemon Go straciło wielu użytkowników od momentu premiery. Winą za taki stan rzeczy można obarczyć niewiele znaczące aktualizacje i narastającą nudę w grze. Ponadto z pewnością niesprzyjająca aura pogodowa również odstraszyła wielu użytkowników. Ten pierwszy wymieniony przeze mnie czynnik być może ulegnie zmianie i zachęci graczy do ponownej zabawy. Prawdopodobnie nadchodzi bowiem gigantyczny update Pokemon Go, o którym już wspominałem na portalu.
 
W nowej wersji aplikacji zobaczymy całą drugą generację pokemonów oraz legendarne stworki, których do tej pory nie widzieliśmy w grze. Ponadto mają się pojawić opcje: player versus player, wychowywania pokemonów (coś w rodzaju Tamagotchi) i ich wymiany między użytkownikami. Wszystkie te informacje znajdują się w kodzie gry, który został przeanalizowany przez ludzi związanych z PokeVS.
 
Kilka tygodni temu, w kodzie znaleziono informacje o Ditto, który parę dni temu ujrzał światło dzienne w grze. Zatem to tylko kwestia krótkiego czasu, nim zobaczymy resztę zawartości, na którą tak bardzo czekają fani, w tym także i ja. Kolejne źródło wskazuje na to, że już przed świętami będziemy mieli możliwość łapania ponad 100 nowych pokemonów. Czekam z niecierpliwością!
 
źródło: venturebeat

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x