cyanogenmod54365674

 

Z pewnością wielu z Was na co dzień używa jednej z najpopularniejszeych modyfikacji Androida – CyanogenModa. Często sprawdzacie dostępność aktualnych wydań platformy? Właśnie kolejne urządzenia dostają najnowszą wersję systemu z zielonym „robocikiem” w logo. CM 14.1 nightly oparty o Androida 7.1 jest teraz dostępny do pobrania dla następujących smartfonów:

 

Już dostępny:

 

Jeszcze niedostępny:

 

Cieszy fakt, że CyanogenMod nie zakończył wsparcia dla ponad czteroletniego urządzenia. Poniżej możecie sprawdzić ogólną stronę, na której z łatwością możecie wybrać nazwę swojego smartfona, aby zobaczyć, czy jest już na niego dostępna najnowsza wersja Androida.

Sprawdź dostępność CyanogenModa 14.1 (albo innej wersji, która Cię interesuje)

 

GAppsy (usługi Google) dla konkretnych urządzeń możecie pobierać poprzez specjalną aplikację, która wykrywa architekturę oraz wersję systemu Android zainstalowaną na urządzeniu.

Open GApps w Sklepie Play

Open GApps w APKMirror

 

Zobacz też: Kłopoty z Nexusami 5X. LG oferuje zwroty w zamian za wadliwe jednostki

 

Źródło: CyanogenMod; Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl