CyanogenMod 14.1 (Android 7.1) nightly już dostępny dla kolejnych urządzeń

Newsy

cyanogenmod54365674

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Z pewnością wielu z Was na co dzień używa jednej z najpopularniejszeych modyfikacji Androida – CyanogenModa. Często sprawdzacie dostępność aktualnych wydań platformy? Właśnie kolejne urządzenia dostają najnowszą wersję systemu z zielonym „robocikiem” w logo. CM 14.1 nightly oparty o Androida 7.1 jest teraz dostępny do pobrania dla następujących smartfonów:

 

Już dostępny:

 

Jeszcze niedostępny:

 

Cieszy fakt, że CyanogenMod nie zakończył wsparcia dla ponad czteroletniego urządzenia. Poniżej możecie sprawdzić ogólną stronę, na której z łatwością możecie wybrać nazwę swojego smartfona, aby zobaczyć, czy jest już na niego dostępna najnowsza wersja Androida.

Sprawdź dostępność CyanogenModa 14.1 (albo innej wersji, która Cię interesuje)

 

GAppsy (usługi Google) dla konkretnych urządzeń możecie pobierać poprzez specjalną aplikację, która wykrywa architekturę oraz wersję systemu Android zainstalowaną na urządzeniu.

Open GApps w Sklepie Play

Open GApps w APKMirror

 

Zobacz też: Kłopoty z Nexusami 5X. LG oferuje zwroty w zamian za wadliwe jednostki

 

Źródło: CyanogenMod; Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x