ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Piąta część wideo recenzji – HTC Desire vs Motorola Milestone

Autor: Jakub Bereziewicz Kategoria: Newsy

Miesiąc temu na naszym portalu mogliście zobaczyć pierwszą część recenzji HTC Desire. Wkrótce później pojawił się także jego test wydajności w porównaniu do Motoroli Milestone. W trzeciej części poruszyliśmy software. Czwarta natomiast dotyczyła przeglądarki internetowej. Dzisiaj  prezentujemy kolejną część. Tym razem motywem przewodnim porównanie HTC Desire i Motoroli Milestone . Film podzielony jest na dwie części: w pierwszej zobaczymy zestawienie wyglądu zewnętrznego obu tych modeli. W drugiej zaś porównamy wyświetlacze AMOLED i TFT.
Wszystko oczywiście w najlepszej jakości Full HD z lektorem.

htc desire


Film (oraz powyższe zdjęcia) to owoc współpracy ekipy Android.com.pl oraz HDProStudio.pl
Obejrzyj koniecznie! (Aby był najlepszy efekt polecamy przejść na stronę filmu na YT, wybranie opcji Full HD oraz podłączenie głośników/słuchawek)

Film został nagrany 1-go maja i zmontowany na drugi dzień, jednak problemy z uploadem na YouTube spowodowały, że dostępny jest on dopiero dzisiaj (po kilkudziesięciu nieudanych operacjach).
Już wkrótce kolejna część wideo recenzji. Wszystkie te filmy będą uzupełnione i podsumowane w pełnej recenzji HTC Desire, która ukaże się już niedługo na łamach naszego portalu.
Odwiedzajcie nas codziennie!

Sprawdź najnowsze wpisy