Piąta część wideo recenzji – HTC Desire vs Motorola Milestone

Newsy

Miesiąc temu na naszym portalu mogliście zobaczyć pierwszą część recenzji HTC Desire. Wkrótce później pojawił się także jego test wydajności w porównaniu do Motoroli Milestone. W trzeciej części poruszyliśmy software. Czwarta natomiast dotyczyła przeglądarki internetowej. Dzisiaj  prezentujemy kolejną część. Tym razem motywem przewodnim porównanie HTC Desire i Motoroli Milestone . Film podzielony jest na dwie części: w pierwszej zobaczymy zestawienie wyglądu zewnętrznego obu tych modeli. W drugiej zaś porównamy wyświetlacze AMOLED i TFT.
Wszystko oczywiście w najlepszej jakości Full HD z lektorem.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

htc desire

Film (oraz powyższe zdjęcia) to owoc współpracy ekipy Android.com.pl oraz HDProStudio.pl
Obejrzyj koniecznie! (Aby był najlepszy efekt polecamy przejść na stronę filmu na YT, wybranie opcji Full HD oraz podłączenie głośników/słuchawek)

 

{youtube}qzbZGRG9XnM{/youtube}

Film został nagrany 1-go maja i zmontowany na drugi dzień, jednak problemy z uploadem na YouTube spowodowały, że dostępny jest on dopiero dzisiaj (po kilkudziesięciu nieudanych operacjach).
Już wkrótce kolejna część wideo recenzji. Wszystkie te filmy będą uzupełnione i podsumowane w pełnej recenzji HTC Desire, która ukaże się już niedługo na łamach naszego portalu.
Odwiedzajcie nas codziennie!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x