Samsung Bixby z wbudowanym systemem płatności? Asystent przemówi również kobiecym głosem

1 minuta czytania
Komentarze
samsung-bixby-asistan-14780869321

Nadchodzący asystent głosowy, który ma być częścią oprogramowania Samsunga Galaxy S8 i S8 Plus (?) ma już swoją nazwę – Bixby. Jak wiadomo, została ona zarejestrowana już wcześniej przez południowokoreańską firmę. Okazuje się jednak, że w nowym Samsungu pojawi się nie tylko ten asystent. Będzie również dostępna jego damska wersja – Kestra. Nowe dokumenty zawierają również inne wersje słowa „Bixby”.

Widoczne na poniższej liście różne warianty znaku towarowego „Bixby” mogą (ale nie muszą) pojawić się w nadchodzącym smartfonie Samsunga. Prawdopodobnie zostaną użyte jedynie nazwy Bixby oraz Kestra. Podobno premiera Galaxy S8 odbędzie się już w okolicach MWC 2017.

samsung-bixby-kestra-trademark-applications-840x447

Dodatkowo pojawiły się informacje, jakoby Galaxy S8 miał oferować funkcję Bixby Pay. Byłby to specjalny system płatności zintegrowany z inteligentnym asystentem głosowym. Do tych plotek należy jednak podejść z odpowiednim dystansem, gdyż nie przedstawiają one oficjalnego stanowiska firmy, a pochodzą jedynie od osób związanych z Samsungiem. Są to prędzej plany niż ostateczne decyzje.

Zobacz też: Tak wyglądają smartfony przygotowane specjalnie dla fanów Star Wars

Źródło: Galaxy Club

Motyw