samsung-bixby-asistan-14780869321

 

Nadchodzący asystent głosowy, który ma być częścią oprogramowania Samsunga Galaxy S8 i S8 Plus (?) ma już swoją nazwę – Bixby. Jak wiadomo, została ona zarejestrowana już wcześniej przez południowokoreańską firmę. Okazuje się jednak, że w nowym Samsungu pojawi się nie tylko ten asystent. Będzie również dostępna jego damska wersja – Kestra. Nowe dokumenty zawierają również inne wersje słowa „Bixby”.

 

Widoczne na poniższej liście różne warianty znaku towarowego „Bixby” mogą (ale nie muszą) pojawić się w nadchodzącym smartfonie Samsunga. Prawdopodobnie zostaną użyte jedynie nazwy Bixby oraz Kestra. Podobno premiera Galaxy S8 odbędzie się już w okolicach MWC 2017.

 

samsung-bixby-kestra-trademark-applications-840x447

 

Dodatkowo pojawiły się informacje, jakoby Galaxy S8 miał oferować funkcję Bixby Pay. Byłby to specjalny system płatności zintegrowany z inteligentnym asystentem głosowym. Do tych plotek należy jednak podejść z odpowiednim dystansem, gdyż nie przedstawiają one oficjalnego stanowiska firmy, a pochodzą jedynie od osób związanych z Samsungiem. Są to prędzej plany niż ostateczne decyzje.

 

Zobacz też: Tak wyglądają smartfony przygotowane specjalnie dla fanów Star Wars

 

Źródło: Galaxy Club

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl