[Film] Polski akcent w Android Pay, czyli easter egg od Google specjalnie dla nas

1 minuta czytania
Komentarze
android-pay-polska

Niedawna premiera Android Pay w Polsce została bardzo dobrze przyjęta przez zainteresowanych, ale nie tylko w naszym kraju, ale i na świecie. Google rozpoczyna ekspansję swojego systemu płatności i nie da się ukryć, że nasze państwo zostało na tle innych wyróżnione pomimo że i tak z opóźnieniem Amerykanie wprowadzili tę usługę.

Jednak Google znane jest z tego, że nie jest drętwą firmą i nawet w przypadku tak poważnych rzeczy jak wszelkie płatności potrafi zamieścić miły akcent w postaci easter egga znanego innym użytkownik Android Pay od Halloween. Zobaczcie sami:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=x3SA4NfpdwY[/youtube]

Niby prosta „cieszynka”, ale widać, że ewidentnie dedykowana Słowianom. Tańczący robocik w blond włosach i odziany w ludowy strój pokazuje, że firma w najdrobniejszych aspektach dopracowała Android Pay. Oczywiście można też to odebrać jako spóźniony easter egg, aczkolwiek sama animacja to miły dodatek.

Jak już wspomniałem, tego typu niespodzianki są typowe dla Google. W końcu czy znacie inny system operacyjny, który w każdym swoim wydaniu ukrywa animacje lub nawet gry w ustawieniach?

Cezary, dzięki za nagranie! 

Motyw