[Film] Polski akcent w Android Pay, czyli easter egg od Google specjalnie dla nas

Łukasz Pająk Aplikacje 2016-11-24

android-pay-polska

Niedawna premiera Android Pay w Polsce została bardzo dobrze przyjęta przez zainteresowanych, ale nie tylko w naszym kraju, ale i na świecie. Google rozpoczyna ekspansję swojego systemu płatności i nie da się ukryć, że nasze państwo zostało na tle innych wyróżnione pomimo że i tak z opóźnieniem Amerykanie wprowadzili tę usługę.

Jednak Google znane jest z tego, że nie jest drętwą firmą i nawet w przypadku tak poważnych rzeczy jak wszelkie płatności potrafi zamieścić miły akcent w postaci easter egga znanego innym użytkownik Android Pay od Halloween. Zobaczcie sami:

YouTube Preview Image

Niby prosta „cieszynka”, ale widać, że ewidentnie dedykowana Słowianom. Tańczący robocik w blond włosach i odziany w ludowy strój pokazuje, że firma w najdrobniejszych aspektach dopracowała Android Pay. Oczywiście można też to odebrać jako spóźniony easter egg, aczkolwiek sama animacja to miły dodatek.

Jak już wspomniałem, tego typu niespodzianki są typowe dla Google. W końcu czy znacie inny system operacyjny, który w każdym swoim wydaniu ukrywa animacje lub nawet gry w ustawieniach?

Cezary, dzięki za nagranie!  • Rafael Budnik

  Jak by jeszcze się okazało że premiery sprzętowe na przykłąd takich pixeli u nas są z resztą cywilizowanego świata to moglibyśmy w kończu zacząć się czuć traktowani jak nie podludzie…

  • mickey93

   a kupił byś te pixele?

   • Rafael Budnik

    Jak Google przedstawi ofertę w Polsce jako Google to od reki kupiłbym i fona i tablet. Pewnie to VR-owe rozwiązanie do tego również ^^
    Nexusa7 2 generacji kupiłem na premierę w Euro AGD….x