xiaomi_mi_mix_screen_147947477808745

 

Ostatnio pojawiły się pogłoski oraz rzekome „potwierdzenia” w postaci m.in. zdjęć na istnienie mniejszej wersji Xiaomi Mi Mix. Urządzenie miałoby się nazywać Mi Mix Nano oraz zachować wszelkie cechy większego modelu z tym, że mniejsza wersja przypadłaby do gustu osobom, którym niekoniecznie widzi się obsługiwanie urządzenia dwoma rękami zwłaszcza, jeśli mają one drobne dłonie. Telefon ten podobno miałby mieć 5,5-calowy ekran, procesor Snapdragon 821, 4 GB RAM-u oraz 64 GB pamięci wewnętrznej.

 

Według wcześniejszych plotek urządzenie miałoby się pojawić oficjalnie już na początku przyszłego miesiąca. Teraz jednak przedstawiciel Xiaomi zdementował na portalu Weibo te plotki oświadczając, że „nie ma takiego produktu, jak Xiaomi Mi Mix Nano”. Podobno publikowane wcześniej zdjęcia są wynikiem działań jakiejś konkurencyjnej dla Xiaomi firmy. Niestety, post został w międzyczasie usunięty.

 

Zobacz też: OnePlus zapowiada, jak długo OnePlus 3 będzie otrzymywał aktualizacje

 

Wygląda na to, że mniejszej wersji Xiaomi Mi Mix w ogóle nie będzie. Ostatnie „przecieki” nie były wiarygodne i była to jedynie zwykła mistyfikacja. Być może jednak zainteresowanie użytkowników tym nieistniejącym modelem da do myślenia Xiaomi i w przyszłości pojawi się jednak podobny model.

 

Źródło: Xiaomi; Weibo; MyDrivers.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl