ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Huawei P10 także w wersji z zakrzywionym ekranem? Mamy prawdopodobne rendery urządzenia!

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
huawei-p10-edge
huawei-p10

 
Huawei P9 to z pewnością udane urządzenie. W tym roku producent sprzedał już ponad 9 milionów egzemplarzy tego modelu, o czym pisałem TUTAJ. Nic dziwnego, w końcu za niższą cenę, w porównaniu do konkurencyjnych smartfonów, dostajemy naprawdę niezły sprzęt. Dodatkowo cena wspomnianego telefonu szybko spadła na portalach aukcyjnych, gdzie możemy go dostać za naprawdę niewielkie pieniądze.
 

 
Premiera Huawei P9 miała miejsce wiosną tego roku. Powoli zatem można zastanawiać się jak będzie wyglądał następca tego udanego smartfonu. Dzisiaj mamy dla Was rendery, które pozwolą skonfrontować wyobrażenia z prawdopodobną rzeczywistością. Widzimy na nich bowiem prototyp Huawei P10 zarówno w wersji z płaskim jaki i zakrzywionym ekranem. Co szczególnie rzuca się w oczy, to przycisk home umieszczony na przednim panelu.
 
Warto dodać, że według ostatnich przecieków, Huawei P10 ma mieć 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 1440 x 2560, procesor Kirin 960, 4/6 GB RAM, 64/128 GB pamięci wewnętrznej. Należy jednak pamiętać, że premiera urządzenia odbędzie się za kilka miesięcy, a na obrazkach mamy do czynienia jedynie z prototypem, zatem można oczekiwać zmian w finalnym modelu.
 
źródło: phonearena

Sprawdź najnowsze wpisy