galaxy-s7-jet-black

 
Każdego roku czołowi producenci smartfonów próbują przyciągnąć klientów nie tylko specyfikacją urządzeń i ich funkcjami, ale także… kolorami urządzeń. W 2015 roku nowa barwa o nazwie Rose Gold podbiła rynek smartfonów. Rok wcześniej był to z kolei kolor złoty. Za każdym razem powyższe barwy urządzeń mobilnych były popularyzowane przez Apple. W tym roku firma „wymyśliła” z kolei wersję Jet Black dla swojego najnowszego iPhone’a 7 i 7 Plus.
 
Niektórzy producenci podążają za tą modą i chcą dostarczyć podobne wersje kolorystyczne swoim klientom. Mimo iż Samsung posiada już czarnego Galaxy S7 Edge, to zamierza prawdopodobnie wydać wersję, która będzie lśniła (i palcowała się), jak iPhone 7 Jet Black. Jeżeli wydawało Wam się, że obecnie dostępne w sklepach wersje wspomnianego urządzenia są wystarczająco połyskliwe, to koniecznie zobaczcie zdjęcia nowej barwy w jakiej zostanie wydany Galaxy S7 Edge.
 
Warto dodać, że smartfon w tej barwie prawdopodobnie trafi na rynek w grudniu tego roku. Będzie to doskonały moment, aby przyciągnąć do sklepów klientów żądnych błyszczących flagowców.
 
galaxy-s7-jet-black-2
galaxy-s7-jet-black-3
galaxy-s7-jet-black-4
 
źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.