s7-edge

 
Na początku tego miesiąca informowaliśmy Was, że ruszyła beta Androida 7.0 Nougat dla S7 Edge w Wielkiej Brytanii poprzez Galaxy Beta Program. Ponadto 9 listopada wystartował oficjalny program testowy najnowszej wersji systemu Android dla flagowców Samsunga. Każdy kto chciał mógł wypróbować Nougata na Galaxy S7 lub S7 Edge. Finalnej wersji oprogramowania można spodziewać się jeszcze w tym roku, gdyż testy potrwają do połowy grudnia.
 
Ponadto w Internecie można znaleźć wiele zdjęć i filmów, na których widać, jak prezentuje się Grace UX z Androidem 7.0 na wspomnianych urządzeniach. Jeżeli chodzi o kwestie wizualne, to interfejs został jeszcze bardziej spłaszczony i dominuje w nim kolor biały.
 
Teraz dodatkowo możecie pobrać przewodnik po nowej wersji systemu dla Galaxy S7 i S7 Edge. Oczywiście dotyczy on beta testów. Znajdziemy w nim informacje o zmianach jakie zaszły od czasów Marshmallow. Ponadto wszystko opatrzone zostało ładnymi zrzutami ekranu, które prezentują wygląd najnowszej odsłony zielonego robota. Co więcej, pojawia się tu też parę istotnych pytań wraz z odpowiedziami. Wspomniany przewodnik możecie pobrać TUTAJ.
 
źródło: sammobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.