[Pobierz] Monument Valley, czyli gra, której grzech nie kupić za takie pieniądze!

Aplikacje

monument-valley-1

Mam dla Was kolejną promocję w Sklepie Play. Tym razem padło na produkcję studia Ustwo Games, która oczarowuje nie tylko śliczną grafiką, ale również muzyką. Zabawa jest przednia, więc szkoda byłoby przegapić naprawdę niezłą okazję!

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

Czym jest Monument Valley? Produkcją, która zachwyca, wciąga, a jej klimat nie pozwala się od niej oderwać. To gra, w której manipulujemy architekturą w taki sposób, by księżniczka odnalazła drogę do przejścia. Zobaczcie sami, jak to wygląda na wideo.

 

 

Grę aktualnie można kupić w super cenie – jedyne 3,19 złotych. Warto się spieszyć, gdyż promocja z pewnością nie potrwa długo, a jest to jedna z tych gier, która po prostu warto posiadać, w które warto zagrać, i które dostarczają zabawy zarówno na długie posiedzenia, jak i na krótkie odpalenia.

 

POBIERZ MONUMENT VALLEY ZE SKLEPU PLAY

monument_valley_i_os_3_99

 

źródło: Sklep Play


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x