spotify

Jeśli nie potrafisz żyć bez muzyki, z pewnością ta promocja przypadnie Ci do gustu. To już nie pierwszy raz jak Spotify daje nam szansę kilkumiesięcznej subskrypcji Premium za mniej niż złotówkę. Warto więc skorzystać czym prędzej z okazji i cieszyć się muzyką w najwyższej jakości!

 

Nieraz informowałem Was o promocjach na konta Premium w serwisach streamujących muzykę. Tym razem znów to robię, gdyż w cenie 99 groszy możecie uruchomić subskrypcję konta Premium w Spotify na 3 miesiące. Przystąpić do promocji mogą osoby, które spełniają poniższe warunki: są nowymi użytkownikami Spotify bądź nigdy nie posiadali konta Premium.

 

Aktywacja jest prosta. Wystarczy dodać kartę płatniczą bądź zapłacić poprzez PayPal. Warto jednak pamiętać o wcześniejszej rezygnacji z subskrypcji, by nie narażać się na dodatkowe koszta – nasze konto Premium pozostanie wciąż aktywne!

 

Promocja 99 groszy za 3 miesiące w Spotify Premium potrwa do 1 stycznia 2017 roku. Jeśli jesteście zainteresowani ofertą, przejdźcie na oficjalną stronę serwisu.

 

źródło: Spotify

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.