OnePlus zapowiada, jak długo OnePlus 3 będzie otrzymywał aktualizacje

Newsy

oneplus3t-3257958

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Po premierze nowego smartfona firmy OnePlus – 3T oraz przerwania sprzedaży poprzednika – OnePlus 3 wiele osób zainteresowało się, jak przedsiębiorstwo rozwiąże sprawę aktualizacji „starego” modelu i czy nie pozostaną oni w tyle, jeśli chodzi o wsparcie producenta. Teraz potwierdziło się, że aktualizacje dla obu urządzeń będą pojawiały się w tym samym czasie.

 

OnePlus 3 będzie otrzymywać aktualizacje dak długo, aż skończy się wsparcie dla młodszego modelu – OP3T. Korzystający z tego smartfona na pewno będą zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Niestety, jest pewien haczyk.

 

Zobacz też: Xiaomi zadebiutuje na CES 2017 wprowadzając pewien produkt na rynek globalny

 

OnePlus nie daje żadnych gwarancji, jak długo od premiery któregokolwiek z telefonów będą pojawiały się najnowsze wersje Androida. Nawet jeśli podano by datę zakończenia wsparcia, to niestety nie wiadomo czy update’y pojawiałyby się względnie szybko po opublikowaniu kodu źródłowego bieżących wydań „Zielonego Robocika” przez Google. Ciekawe, która wersja Androida będzie ostatnią oficjalnie dostępną dla OP3/OP3T.

 

Źródło: OnePlus


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x