oneplus3t-3257958

 

Po premierze nowego smartfona firmy OnePlus – 3T oraz przerwania sprzedaży poprzednika – OnePlus 3 wiele osób zainteresowało się, jak przedsiębiorstwo rozwiąże sprawę aktualizacji „starego” modelu i czy nie pozostaną oni w tyle, jeśli chodzi o wsparcie producenta. Teraz potwierdziło się, że aktualizacje dla obu urządzeń będą pojawiały się w tym samym czasie.

 

OnePlus 3 będzie otrzymywać aktualizacje dak długo, aż skończy się wsparcie dla młodszego modelu – OP3T. Korzystający z tego smartfona na pewno będą zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Niestety, jest pewien haczyk.

 

Zobacz też: Xiaomi zadebiutuje na CES 2017 wprowadzając pewien produkt na rynek globalny

 

OnePlus nie daje żadnych gwarancji, jak długo od premiery któregokolwiek z telefonów będą pojawiały się najnowsze wersje Androida. Nawet jeśli podano by datę zakończenia wsparcia, to niestety nie wiadomo czy update’y pojawiałyby się względnie szybko po opublikowaniu kodu źródłowego bieżących wydań „Zielonego Robocika” przez Google. Ciekawe, która wersja Androida będzie ostatnią oficjalnie dostępną dla OP3/OP3T.

 

Źródło: OnePlus

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl