Aktualny okres (szaro na dworze, brak śniegu), sprzyja elektronicznej rozrywce. Na warsztat bierze się głownie gry na konsole, czy na PC, dlaczego więc nie pograć również na swoim smartfonie i tablecie? Ja uważam że warto rozgrzać trochę swojego smartfona, zwłaszcza kiedy takie gry jak Need for Speed Most Wanted pojawiają się w przedświątecznych promocjach.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Przez pewien czas możemy kupić najnowszego NFSa za około 3.76 zł (aż 86% taniej). Promocja nie dotyczy tylko Google Play i Androida. Za granicą w podobnej cenie możemy kupić tą grę również w sklepie Amazonu. Użytkownicy iOS również.

Promocje takie jak ta nie trwają niestety wiecznie. Jest to gratka dla mobilnych graczy. Ja osobiście polecam, jest to jeden z najlepiej wyglądających tytułów na Androida, ale przede wszystkim całkiem przyjemna gra. Jedyny mankament? Można się czepiać sterowania.

Gra dostępna jest pod tym linkiem.

Źródło: Google Play, twitter
Krzysztof Kulpiciński