android-o-oreo-predictions

Google wraz z każdą nową wersją nadaje swojemu systemowi inną, słodką nazwę. Mieliśmy więc Pierniczka, KitKata, Piankę czy Lizaka. Najnowsza wersja to już literka N i tym razem postawiono na Nougat. Nasz alfabet podpowiada, że w kolejce czeka już O. To może… Oreo?

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Wszystko przed nami, aczkolwiek to nie znaczy, że nie możemy się pobawić w wizjonerów. Jednym z nich jest Dinesh Kumar, który postanowił nie tylko ochrzcić już następną wersję Androida, ale też przygotować dla niej animację włączania smartfonu.

 

orea

 

 

Mnie się podoba. O ile nie jestem fanem tych słodkich ciasteczek, o tyle bootanimation w tym stylu kupuję. Ale jeśli nie będzie to Oreo, to co wtedy?

 

źródło: Tech Droider
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.