[Pobierz] „Pokemon Idź” zaktualizowane! Ale czy kogokolwiek to obchodzi?

Eliasz Szykowny Aplikacje 2016-11-20

pokemon-2382374291

Największy szał na Pokemon Go już dawno minął. Wygląda na to, że liczba aktywnych użytkowników drastycznie spada. W związku z tym Niantic przygotowuje aktualizację o numerze 2.0, która ma wprowadzić większe zmiany. Być może to przekona dotychczasowych (i nowych) graczy do ponownego rozpoczęcia zbierania stworków i przyciągnie użytkowników do produktu na nieco dłużej.

Niantic nie zapomniało także o aktualnej generacji Pokemon Go, które właśnie otrzymuje aktualizację. Nie wnosi ona jednak nic szczególnego. W wersji 0.47.1 na Androida oraz 1.17.0 na iOS pojawiają się jedynie różne korekty błędów (np. poprawki animacji czy tekstu). Dodatkowo gra jest w końcu oficjalnie dostępna w Sklepie Google Play/Apple App Store w takich krajach jak Bahrajn, Izrael, Jordania, Kuwejt, Liban, Oman, Katar i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Ale czy gracze z tamtych krajów nie zdążyli pobrać jej już dawno z innych źródeł (jak chociażby APKMirror)? Przynajmniej, jeśli chodzi o użytkowników „zielonego robocika”.

Zobacz też: Huawei „cichaczem” prezentuje nowy model należący do rodziny Mate 9

Większość obecnych (i byłych) graczy czeka raczej na wersję 2.0 gry. Tzw. druga generacja pokemonów wprowadzi m.in. walki pomiędzy graczami, handel, wiele nowych stworów itd. Update ma się pojawić w przyszłym miesiącu. Więcej o grudniowej aktualizacji możecie przeczytać w → artykule Adama.

Pobierz Pokemon GO 0.14.1 z APKMirror

Pobierz Pokemon GO z Google Play

Pobierz Pokemon GO z App Store

Źródło: Pokemon Go • ket.rab

  Eliasz… „Pokemon idź”
  Największy portal o Androidzie w Polsce a tu taka lipa w tytule (-;

  • Jumperone

   a może to celowy błąd, taki śmieszkowy

  • teges

   Polskie tłumaczenie „Pokemon GO”

  • Żartujesz, prawda? 😀

 • Pietr

  Tak, a co was to obchodzi?

 • Zibski

  Wielu naukowców uważa, że gry wywołują agresję oraz niepotrzebnie zabierają nam czas, tym bardziej, że produkty są niedopracowane.

  • stark2991

   Na pewno zamiast grać to lepiej oglądać niskobudżetowe filmy akcji w telewizji pełne przemocy i bezsensownej fabuły. One nie zabierają czasu i nie wywołują agresji…

   • Zibski

    Filmów to też dotyczy.x