pokemon-2382374291

 

Największy szał na Pokemon Go już dawno minął. Wygląda na to, że liczba aktywnych użytkowników drastycznie spada. W związku z tym Niantic przygotowuje aktualizację o numerze 2.0, która ma wprowadzić większe zmiany. Być może to przekona dotychczasowych (i nowych) graczy do ponownego rozpoczęcia zbierania stworków i przyciągnie użytkowników do produktu na nieco dłużej.

 

Niantic nie zapomniało także o aktualnej generacji Pokemon Go, które właśnie otrzymuje aktualizację. Nie wnosi ona jednak nic szczególnego. W wersji 0.47.1 na Androida oraz 1.17.0 na iOS pojawiają się jedynie różne korekty błędów (np. poprawki animacji czy tekstu). Dodatkowo gra jest w końcu oficjalnie dostępna w Sklepie Google Play/Apple App Store w takich krajach jak Bahrajn, Izrael, Jordania, Kuwejt, Liban, Oman, Katar i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Ale czy gracze z tamtych krajów nie zdążyli pobrać jej już dawno z innych źródeł (jak chociażby APKMirror)? Przynajmniej, jeśli chodzi o użytkowników „zielonego robocika”.

 

Zobacz też: Huawei „cichaczem” prezentuje nowy model należący do rodziny Mate 9

 

Większość obecnych (i byłych) graczy czeka raczej na wersję 2.0 gry. Tzw. druga generacja pokemonów wprowadzi m.in. walki pomiędzy graczami, handel, wiele nowych stworów itd. Update ma się pojawić w przyszłym miesiącu. Więcej o grudniowej aktualizacji możecie przeczytać w → artykule Adama.

 

Pobierz Pokemon GO 0.14.1 z APKMirror

Pobierz Pokemon GO z Google Play

Pobierz Pokemon GO z App Store

 

Źródło: Pokemon Go

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl