torchlight-mobile

Lubicie Diablo? Mnie to uniwersum wciąga niesamowicie, a trzecią część przechodziłem co najmniej dwukrotnie. Na PC możemy również zagrać produkcje podobne do wcześniej wspomnianej jak na przykład Path of Exile czy Torchlight. I właśnie ta ostatnia pozycja będzie nas interesować, gdyż właśnie pojawił się trailer jej wersji mobilnej. Jest dobrze!

 

Gry z gatunku hack’n’slash są świetnym „rozluźniaczem”. Tam nie chodzi o fabułę, tylko o ostre rżnięcie wrogów, krwawą sieczkę i ulepszanie swojego bohatera wraz z ubieraniem najlepszych części garderoby, kompletnie do siebie niepasujących, ale mających najwyższe statystyki. Torchlight w wersji pecetowej bardzo mi się spodobał. I po tym trailerze również podoba mi się jego mobilna odsłona.

 

 

Torchlight Mobile pojawi się jeszcze przed końcem bieżącego roku. Aktualnie w Chinach trwają zamknięte beta testy gry. W Torchlight będziemy mogli wybrać klasę spośród czterech dostępnych, a następnie wyruszyć zbierać żniwo. Produkcja dostarczy tryb PvP oraz opierać się będzie na modelu free to play, a więc nie obejdzie się bez mikropłatności.

 

źródło: YouTube

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.