galaxy-j-2376437

 

O tym, że firma Samsung pracuje nad nową wersją Galaxy J3 wiadomo było już od pewnego czasu. Nieco ponad miesiąc temu pojawiła się informacja, że urządzenie zostało przywiezione do Indii w celu przeprowadzenia testów, natomiast teraz znany leaker Evan Blass opublikował render prasowy telefonu.

 

Do tej pory wygląd tego nadchodzącego smartfona mogliśmy obejrzeć jedynie na szkicu, który pojawił się w dokumentach FCC (amerykańskiej Federalnej Komicji Łączności). Na szczęście grafika, która dzisiaj pojawiła się w internecie, pokazuje nam o wiele więcej, jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny tego urządzenia. Jak widać, jest ono bardzo podobne do innych telefonów południowokoreańskiej firmy, co chyba nikogo nie dziwi. Można również zauważyć, że zastosowano nową nakładkę Grace UX, która zadebiutowała w pechowym Galaxy Note7.

 

sg-j3-2017

 

Jeśli chodzi o specyfikację, to Galaxy J3 (2017) ma mieć rzekomo 5-calowy wyświetlacz, procesor 1,4 GHz (Qualcomm Snapdragon 430), 2 GB RAM-u oraz baterię 2600 mAh. Oczekuje się, że telefon będzie pracować pod kontrolą Androida 6.0.1 Marshmallow (!).

 

Źródło: Twitter/Evan Blass

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl