Tak wygląda Samsung Galaxy J3 (2017)

Newsy

galaxy-j-2376437

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

O tym, że firma Samsung pracuje nad nową wersją Galaxy J3 wiadomo było już od pewnego czasu. Nieco ponad miesiąc temu pojawiła się informacja, że urządzenie zostało przywiezione do Indii w celu przeprowadzenia testów, natomiast teraz znany leaker Evan Blass opublikował render prasowy telefonu.

 

Do tej pory wygląd tego nadchodzącego smartfona mogliśmy obejrzeć jedynie na szkicu, który pojawił się w dokumentach FCC (amerykańskiej Federalnej Komicji Łączności). Na szczęście grafika, która dzisiaj pojawiła się w internecie, pokazuje nam o wiele więcej, jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny tego urządzenia. Jak widać, jest ono bardzo podobne do innych telefonów południowokoreańskiej firmy, co chyba nikogo nie dziwi. Można również zauważyć, że zastosowano nową nakładkę Grace UX, która zadebiutowała w pechowym Galaxy Note7.

 

sg-j3-2017

 

Jeśli chodzi o specyfikację, to Galaxy J3 (2017) ma mieć rzekomo 5-calowy wyświetlacz, procesor 1,4 GHz (Qualcomm Snapdragon 430), 2 GB RAM-u oraz baterię 2600 mAh. Oczekuje się, że telefon będzie pracować pod kontrolą Androida 6.0.1 Marshmallow (!).

 

Źródło: Twitter/Evan Blass


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x