mi-mix-8346284

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Chińska firma Xiaomi, która jest dość dobrze rozpoznawalna w Polsce, na ostatniej premierze pokazała m.in. nowego „bezramkowca” – Mi Mix. Urządzenie spotkało się ze sporym zainteresowaniem, gdyż wprowadziło pewny powiew świeżości na mobilnym rynku (mimo, że już wcześniej pojawiały się podobne telefony mniej znanych w smartfonowym świecie przedsiębiorstw, w których wyświetlacz zajmował prawie cały przedni panel -patrz Sharp).

 

Fani Xiaomi i mniejszych ekranów/brył smartfonów mogą już zacząć robić sobie nadzieję na telefon wpasowujący się doskonale w ich gusta. W sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające rzekomo malutkiego braciszka Xiaomi Mi Mix. Urządzenie będzie mieć rzekomo przekątną wyświetlacza wynoszącą „tylko” 5,5 cala („normalny” Mi Mix ma 6,4-calowy ekran zajmujący 84%, albo wg niektórych źródeł – 91%, powierzchni przedniego panelu). Wewnątrz znajdziemy natomiast procesor Qualcomm Snapdragon 821 oraz układ graficzny Adreno 530, a także 4 GB RAM-u oraz 64 GB pamięci na pliki. Nazwa tego flagowca brzmi podobno „Xiaomi Mi Mix Nano”.

 

 

Nie ma informacji odnośnie daty premiery rzekomego smartfona, jak również ceny. Do przedstawionej plotki i zdjęć należy oczywiście podejść z odpowiednim dystansem. Kupilibyście taki telefon?

 

Źródło: Weibo

Eliasz Szykowny

👾 W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. 📝 Mój blog: https://eliasztech.pl