Oficjalny CyanogenMod 14.1 nightly dostępny dla kolejnych urządzeń! Jakie smartfony znajdują się na liście?

Newsy

cyanogenmod_logo_982364

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Najpopularniejsza modyfikacja Androida – CyanogenMod wraz z premierą wersji 7.1 „zielonego robocika” zyskała również swoją kolejną „niebieską” edycję. CM 14.1 od ponad tygodnia jest dostępny dla wielu urządzeń poprzez oficjalny kanał nightly.

 

Na liście urządzeń, które dostają właśnie najnowszą rozwojową wersję CM – 14.1 znajdują się:

Powyższa lista nie jest pełną, na której znajdują się wszystkie urządzenia, na które jest obecnie dostępna najnowsza wersja Androida. Już wcześniej oficjalny CM 14.1 nightly pojawił się m.in. dla Nexusa 6P (angler), Nexusa 5X (bullhead), OnePlus 3 (oneplus3) itd. Dostępność oprogramowania dla konkretnego posiadanego modelu możecie sprawdzić TUTAJ.

 

Oczywiście każdy zainteresowany może sobie przetestować aktualną wersję Androida na wyżej wymienionych urządzeniach, jednak zalecamy to raczej osobom, które nie boją się ryzyka. Wydania nightly zwykle nie są stabilne i mogą powodować problemy w codziennym użytkowaniu. Jeśli jednak mimo wszystko zamierzacie testować CM 14.1, to nie zapomnijcie (albo zapomnijcie, nie każdy potrzebuje usług Google Play itp.) również o najnowszej wersji „GAppsów”.

 

Źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x