Następca G1 – T-mobile G2

Newsy

Nie jest tajemnicą, że HTC planuje wprowadzić w najbliższej przyszłości nowe telefony z platformą Android. Również T-mobile jest zainteresowane kolejnymi telefonami z OS’em od Google. Co ciekawe T-mobile już rezerwuje znak towarowy G2.

Na blogach pojawiają się plotki odnośnie nowego telefonu z Androidem, który będzie się nazywał T-mobile G2. Plotka mówi, że G2 zostanie zaprezentowany 26 stycznia. Dane domeny www.t-mobileg2.com są niedostępne ale domena została zarejestrowana tego samego dnia co www.t-mobileg1.com więc jest prawdopodobne, że zrobiła to ta sama firma. Co ciekawe tego samego dnia zostały jeszcze zarezerwowane domeny z G3, G4 i G5. Domenę z „szóstką” wykupiła jakaś inna firma i zaparkowała pod systemem reklamowym, natomiast domeny od siódemki w górę są wolne.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Wracając do telefonu, jak głosi plotka będzie to typowy touch phone, bez fizycznej klawiatury. Będzie wyposażony w aparat 5MP oraz kamerę VGA z przodu do wideo rozmów. Pozostałe wyposażenie będzie najprawdopodobniej zbliżone do tego z G1. Warto przypomnieć wcześniejsze doniesienia, że G2 to w zasadzie HTC Touch HD z platformą Android. To miałoby sens – istnienie takiego urządzenia można utrzymać w tajemnicy, prace nad wdrożeniem wymagałyby małych nakładów, nie trzeba poddawać tego telefonu certyfikacji przez co dokumentacja nie zostanie upubliczniona przed premierą. Pełna tajemnica, tak jak w tym przypadku.

 Forum Android


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x