Walki graczy, wymiana pokemonów i znacznie więcej już w grudniu? Gigantyczna aktualizacja Pokemon Go nadchodzi

Aplikacje

Pokemon Go aktualizacja

 
Pokemon Go chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Aplikacja zdobyła serca użytkowników szturmem i z uwagi na ich irracjonalne zachowania, zaczęły o niej mówić czołowe media w Polsce i na świecie. Co prawda od momentu debiutu ubyło jej kilkanaście milionów graczy, jednak wciąż można stwierdzić, że jest to fenomen. Niantic bardzo zależy na zastopowaniu negatywnego trendu. Jakiś czas temu firma zapowiedziała, że nadchodzące aktualizacje wniosą wiele nowych funkcji do gry. Póki co jednak otrzymywaliśmy jedynie bardzo niewielkie zmiany, teraz jednak prawdopodobnie nadchodzi gigantyczny update!
 
Według GameNGuide, Niantic przygotowuje dużą aktualizację od dawna. Mamy w niej zobaczyć pojedynki player vs player, wymianę pokemonów, a także całą drugą generację sympatycznych stworków. Ponadto być może w końcu zobaczymy legendarne pokemony, które są niedostępne obecnie w grze. Ich maksymalne CP miałoby wynosić 3654. Co więcej prawdopodobnie zostanie dodana opcja ewolucji małych pokemonów, w przypadku otrzymania ich przez gracza np. Cleffa, Magby itp.
 
Dodatkowo Niantic nadal testuje funkcję pokazywania najbliższych stworków obok PokeStopów i nie wiadomo czy będzie ona gotowa w następnej aktualizacji. Jeżeli te wiadomości okażą się prawdziwe, to firma sprawi graczom miły prezent na święta.
 
źródło: phonearena

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x