hero-large

 

Komunikator internetowy zaprezentowany w tym roku przez wyszukiwarkowego giganta jest wciąż rozwijany. Dzisiaj Google zapowiedziało kolejne nowości, które już niebawem powinny się pojawić w formie aktualizacji aplikacji Allo.

 

Pierwszą z nich są nowe naklejki przygotowane we współpracy z producentami filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”. O tym, że Google wprowadzi pewne smaczki związane z tą wyczekiwaną przez fanów Harrego Pottera produkcją do swoich usług, informowaliśmy już wcześniej.

 

google_allo_fantastic_ui_478x850

 

Kolejna nowość to możliwość ustawienia motywu danego czatu. Skórki pozwalają na zmianę tła i kolorystyki (w tym kolorów dymków) dowolnej konwersacji.

 

themes_2

 

Następna rzecz to podpowiedzi emotikon oraz naklejek. Od teraz wykorzystując kontekst wpisywanej wiadomości aplikacja zaproponuje nam emotki i grafiki oddające w jeszcze lepszej (?) formie to, co chcemy przekazać drugiej osobie.

 

blog-contentwizard-width-900

 

Niestety, z Allo nadal nie możemy korzystać w przeglądarce, więc dla wielu osób powyższe aktualizacje nie będą wcale zachęcające. Większość osób czeka na bardziej istotne w ich mniemaniu zmiany, takie jak synchronizacja konwersacji w chmurze czy właśnie wspomniana aplikacja przeglądarkowa. Przydałaby się również integracja z Duo.

 

Źródło: Google

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl