[Pobierz] Promocja na Rayman Jungle Run, której nie można przegapić!

Aplikacje

rayman-jungle-run

Często wybieramy darmowe gry z Google Play, bo uważamy, że płatne nie są warte swojej ceny, są za drogie bądź po prostu nie spędzamy tyle czasu na mobilnej rozrywce, by uznać to za opłacalne. Czasami jednak pojawiają się okazje, obok których nie można przejść obojętnie. Tak jest i tym razem z Raymanem!

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Czy warto zagrać w Rayman Jungle Run? Oczywiście, że tak! Gra prezentuje się świetnie, grafika cieszy oko, sterowanie to bułka z masłem, a różnorodność poziomów oraz barwność świata nie pozwala się nudzić. Być może sami zagrywaliście się w Raymana 1 czy 2 jeszcze za czasów PS1, serii zatem nie trzeba Wam przedstawiać. A jak ta seria się zmieniła i z czym mamy do czynienia w Jungle Run zobaczycie na poniższym wideo:

 

 

Rayman Jungle Run w Sklepie Play został przeceniony i kosztuje teraz jedyne 50 groszy! Takie okazje zazwyczaj nie trwają długo, więc jeśli nie graliście jeszcze w tę pozycję, a lubicie zręcznościówki to jest to dobry moment na nadrobienie zaległości.

 

POBIERZ RAYMAN JUNGLE RUN


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x