[Zdjęcie] Czy właśnie tak będzie wyglądać Moto X (2017)?

Newsy

moto-x-play-982398724

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Według najnowszych przecieków Lenovo wcale nie zamierza uśmiercać serii Moto X na rzecz Moto Z. W sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające rzekomo smartfona Moto X na 2017 rok.

 

Urządzenie widoczne na zdjęciu kształtem i wyglądem przypomina nieco kultowego smartfona Droid Turbo z 2014 roku. Podobno będzie dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – srebrnej i złotej. Niestety nie mamy żadnych informacji odnośnie do specyfikacji tego sprzętu poza jedną – podobno telefon zostanie wyposażony w 5,2-calowy ekran. Druga grafika przedstawia render przygotowany na podstawie zdjęcia, które wyciekło do sieci. Jak Wam się podoba? Dajcie znać w komentarzach.

 

 

 Źródło: TechDroider


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x