Xiaomi Mi Mix prawdopodobnie będzie miał godnego konkurenta. Meizu Pro 7 zapowiada się na niezłą bestię

Newsy

meizu-mi-mix-a

 
Xiaomi Mi Mix wzbudził na rynku duże zainteresowanie. Bezramkowy smartfon o mocnych parametrach to marzenie niejednego miłośnika nowych technologii. Wygląda na to, że rok 2017 będzie okresem właśnie tego typu smartfonów. Jeśli uwierzymy najnowszym przeciekom, to jednak jeszcze prawdopodobnie w tym roku zobaczymy godnego konkurenta dla wspomnianego flagowca. Nadchodzi bowiem Meizu Pro 7, o którym pierwszy raz pisałem kilka dni temu. Wpis ten znajdziecie TUTAJ.
 
Teraz jednak oprócz możliwej daty premiery, jaką jest prawdopodobnie grudzień 2016, wyciekły dodatkowo możliwe parametry flagowca. Zaskakujący wydaje się procesor, który być może pojawi się w smartfonie. Ma być to Kirin 960 od Huaweia. Ponadto w telefonie znajdziemy 6 GB RAM, aparat 12 MPx, duży bezramkowy wyświetlacz, ultrasoniczny czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran.
 
Jeżeli te informacje okażą się prawdziwe to szykuje nam się gorąca końcówka roku. Meizu Pro 7 ma ujrzeć światło dzienne 24 grudnia. Warto dodać, że podobne flagowce prawdopodobnie szykują w 2017 roku między innymi Samsung i Apple.
 
źródło: gsmarena

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x