new-google-play-music-ui

 

Aplikacja Muzyka Google Play w końcu dostaje większą aktualizację, który przynosi nie tylko zmiany w wyglądzie, ale również nowy inteligentny sposób wyszukiwania i polecania utworów. Google ogłosiło, że update pojawi się w dla wszystkich użytkowników wersji internetowej, na Androida oraz na iOS już w najbliższych dniach.

 

Znaczna część aktualizacji obejmuje nową technologię „uczenia się” aplikacji. Muzyka Google Play zapamięta, jaką muzykę lubimy, ale również skorzysta z danych lokalizacji, czasu, pogody i innych naszych danych, aby stworzyć playlisty dopasowane do danego nastroju. Spersonalizowane listy odtwarzania pojawią się w formie ładnych grafik na głównym ekranie programu. Będą one przeznaczone np. do relaksu w domu, do jazdy samochodem czy odkrywaniu muzyki z danych państw.

 

Jeśli chcecie otrzymać jak najszybciej nową wersję Muzyki Play, możecie pobrać aplikację poniżej, a bieżąca aktualizacja na pewno Was nie ominie.

 

Pobierz Google Play Music w Sklepie Play

 

AKTUALIZACJA: Jeśli jeszcze nie otrzymaliście najnowszej wersji prosto ze Sklepu Play, możecie pobrać plik .apk TUTAJ.

 

Źródło: Google

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl