oneplus one android nougat aktualizacja cyanogen xda

 
OnePlus to firma, która została założona w grudniu 2013 roku. Od początku miała ona ambicje zawojować rynek smartfonów, ale w dość nietypowy sposób. Za niewielką cenę w porównaniu do konkurencji , mieliśmy otrzymać flagowiec godny najlepszego telefonu Samsunga, LG czy Sony. Dodatkowo, dostępność urządzeń była mocno ograniczona z uwagi na system zaproszeń. Ten sposób „promocji” smartfonu sprawdził się, ponieważ wiele osób, które chciało go kupić, czekało długo w kolejce na jego dostępność, a największe portale internetowe rozpisywały się na temat OnePlus.
 
W tej chwili OnePlus jest marką znaną wśród wielu fanów nowych technologii. Tegoroczny model okazał się kolejnym sukcesem dla firmy. W ciągu najbliższego czasu zobaczymy prawdopodobnie jego zaktualizowaną wersję, czyli OnePlus 3T.
 
Najnowsze plotki jakie znajdziemy w Internecie wskazują z kolei na specyfikację OnePlus 4. W smartfonie zobaczymy prawdopodobnie 5,3-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 1440 x 2560, procesor Snapdragon 830 i 6 lub 8 GB RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Do tego urządzenie być może będzie mogło się pochwalić baterią o pojemności 4000 mAh oraz podwójnym obiektywem aparatu.
 
OnePlus 3 został zaprezentowany pół roku temu. Zatem możemy domniemywać, że premiera jego prawdziwego następcy nastąpi dopiero na przełomie wiosny i lata 2017. Dlatego informacje dotyczące możliwej specyfikacji urządzenia należy póki co traktować z dużym przymrużeniem oka.
 
źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.