SwiftKey

Jeśli korzystacie ze SwiftKey, jednej z najpopularniejszych i przez wielu uważanych za najlepszą klawiaturę na Androida, być może ucieszy Was ta aktualizacja. Zmiany i nowości jakie zostają wprowadzone nie są co prawda przełomowe, lecz mogą być przydatne w niektórych sytuacjach.

 

Zacznijmy od najbardziej atrakcyjnej nowości, czyli wprowadzenia trybu incognito. Wcześniej był on obecny w wersji Beta, teraz doczekał się obecności w oficjalnym wydania. W trybie tym aplikacja nie uczy się słów ani żadnych fraz wpisywanych przez użytkownika. Oznacza to, że nasz słownik pozostanie bez zmian i żadne niepożądane przez nas wyrazy nie będą w nim podpowiadane.

 

Kolejne nowości to drobnostki typu dodanie QWERTZ dla języka szwajcarskiego czy poprawienie zachowania programu przy pisaniu w języku chińskim. Najnowsza wersja SwiftKey powinna być już dostępna w Sklepie Play, zatem upewnijcie się, że macie ją zainstalowaną.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.