Oneplus-3-7223

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Już za 4 dni oficjalnie poznamy kolejnego smartfona od OnePlus. Jest to stosunkowo nietypowa sytuacja, gdyż Chińczycy nigdy nie wydawali w jednym roku dwóch modeli z najwyższej półki. Obecne flagowe urządzenie wciąż jest uważane za jedno z najlepszych w swojej kategorii – w takim razie po co nam nadchodząca premiera?

 

Tak naprawdę niewiele poznaliśmy informacji na temat OnePlus 3T. Z pewnych danych możemy wymienić Snapdragona 821 oraz datę premiery, która odbędzie się 15 listopada. Niemalże pewniakiem jest również cena wynosząca około 480 dolarów, co oznacza, że niemalże na pewno w Polsce za tego smartfona zapłacimy ponad 2000 złotych. Teraz do Sieci trafiły informacje jakoby OnePlus 3T miał korzystać z 8 GB RAM. OnePlus 2 był pierwszym urządzeniem mobilnym z 4 GB RAM i USB-C, jego następca był jednym z pierwszych z 6 GB RAM, więc teoretycznie teraz firma może ponownie chcieć pójść o krok dalej. Bardzo możliwe, że Chińczycy chcą postawić na wirtualną rzeczywistość, gdyż na ich forach coraz częściej możemy przeczytać o Daydream.

 

Jednak czy rzeczywiście OnePlus postawi na 8 GB RAM? Teoretycznie takie możliwości już są – stosunkowo niedawno Samsung wydał odpowiednią kość LPDDR4. Jednak pamiętajcie, że to wciąż plotka.

 

 

źródło: Gizchina
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.