xiaomi-mi5-smartphone

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

11 listopada to nie tylko ważny dzień dla nas, Polaków. W Chinach obchodzony jest dzisiaj Dzień Singla – jest to czas największych wyprzedaży. Najpopularniejsze chińskie sklepy internetowe przeżywają oblężenie, i nic w tym dziwnego, bowiem niektóre oferty są niezwykle atrakcyjne. Jedną z takowych jest bez wątpienia Xiaomi Mi5, który w sklepie GearBest jest dostępny w śmiesznie niskiej cenie.
 

Począwszy od dnia dzisiejszego, Xiaomi Mi5 (kolor biały) w wersji z 3 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej jest dostępny w sklepie GearBest w cenie 229,99 dolarów. Po przeliczeniu daje to nieco ponad 920zł (nie licząc podatków)! Trzeba przyznać, że taki „gorący strzał” nie zdarza się często, co widać po zainteresowaniu. W chwili pisania tego artykułu zostało już tylko 161 sztuk flagowca Xiaomi, tak więc potencjalni nabywcy muszą się pospieszyć.

 

mi-5-promo
 

Promocja potrwa przez trzy dni, ale tak jak wyżej wspomniałem, zainteresowanie jest ogromne, tak więc zapewne wszystkie egzemplarze zostaną sprzedane jeszcze dzisiaj.

 

Źródło: gearbest
Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.