Samsungi Galaxy S8 będą miały jednak większe ekrany?

Newsy

galaxy-s7_design_strong_grip_phone_visual04

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Do premiery Galaxy S8 pozostało jeszcze dość dużo czasu, ale co rusz pojawiają się kolejne plotki i przecieki na temat tych wyczekiwanych na całym świecie przez fanów południowokoreańskiego przedsiębiorstwa urządzeń. Tym razem udostępniono kolejne informacje na temat ekranów tych smartfonów. Są one sprzeczne z poprzednio pojawiającymi się plotkami.

 

Podobno Samsung Galaxy S8 ma zostać wyposażony w duży ekran, aby przyciągnąć potencjalnych konsumentów, którzy byli zainteresowani Note7. Nadchodzący flagowiec ma się rzekomo pojawić w dwóch wariantach – 5,7-calowym oraz 6,2-calowym. Poprzednie plotki sugerowały, że będziemy mieli do czynienia z 5,1-calowym ekranem w wersji podstawowej.

 

Zobacz też: Facebook testuje filtry Prisma w swojej usłudze nadawania na żywo

 

Jak wiadomo, poprzednie telefony z serii S mają ekrany 5,1″ (wersja flat) oraz 5,5″ (wersja edge). Natomiast Samsung Galaxy Note7 posiadał 5,7-calowy wyświetlacz. Już wcześniej pojawiały się informacje, jakoby ekran Galaxy S8 miał zajmować aż 90% przedniego panelu, więc wydaje się, że wielkość urządzenia nie musiałaby zmieniać się zbyt mocno, aby pomieścić większe ekrany. Oczywistym jest fakt, że oba telefony będą miały ekrany zakrzywione na dwa boki brył każdego z nich.

 

Źródło: THE INVESTOR


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x