galaxy-s7_design_strong_grip_phone_visual04

 

Do premiery Galaxy S8 pozostało jeszcze dość dużo czasu, ale co rusz pojawiają się kolejne plotki i przecieki na temat tych wyczekiwanych na całym świecie przez fanów południowokoreańskiego przedsiębiorstwa urządzeń. Tym razem udostępniono kolejne informacje na temat ekranów tych smartfonów. Są one sprzeczne z poprzednio pojawiającymi się plotkami.

 

Podobno Samsung Galaxy S8 ma zostać wyposażony w duży ekran, aby przyciągnąć potencjalnych konsumentów, którzy byli zainteresowani Note7. Nadchodzący flagowiec ma się rzekomo pojawić w dwóch wariantach – 5,7-calowym oraz 6,2-calowym. Poprzednie plotki sugerowały, że będziemy mieli do czynienia z 5,1-calowym ekranem w wersji podstawowej.

 

Zobacz też: Facebook testuje filtry Prisma w swojej usłudze nadawania na żywo

 

Jak wiadomo, poprzednie telefony z serii S mają ekrany 5,1″ (wersja flat) oraz 5,5″ (wersja edge). Natomiast Samsung Galaxy Note7 posiadał 5,7-calowy wyświetlacz. Już wcześniej pojawiały się informacje, jakoby ekran Galaxy S8 miał zajmować aż 90% przedniego panelu, więc wydaje się, że wielkość urządzenia nie musiałaby zmieniać się zbyt mocno, aby pomieścić większe ekrany. Oczywistym jest fakt, że oba telefony będą miały ekrany zakrzywione na dwa boki brył każdego z nich.

 

Źródło: THE INVESTOR

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl