Mamy nowe informacje na temat specyfikacji Galaxy S8. Pierwsze testy gotowych prototypów odbędą się dopiero…

Newsy

samsung-galaxy-s7-89324727524

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Nie jest tajemnicą, że obecnie Samsung skupia się przede wszystkim na promocji tegorocznych flagowych smartfonów – Galaxy S7 oraz S7 edge, które niejako wypełniają lukę pozostawioną przez Note7. Południowokoreańska firma rozpoczęła także prace nad kolejnym telefonem z serii S – Galaxy S8, który roboczo nosi nazwę Project Dream.

 

Pojawiły się właśnie nowe informacje odnośnie do harmonogramu produkcji Samsunga Galaxy S8. Przedsiębiorstwo podobno zamówi pierwsze partie części w styczniu 2017 roku i wtedy zostaną zmontowane pierwsze prototypy oraz rozpoczną się testy tych urządzeń. S8 kupimy najprawdopodobniej dopiero w kwietniu (albo nawet trochę później). Samsung nadal oficjalnie nie podał przyczyn „wybuchowych” baterii w Note’ach 7. Wygląda na to, że cała sprawa nadal jest badana, a firma nie zamierza zbyt szybko zacząć poważnych prac nad S8, który trafi potem w ręce konsumentów. Koncern zdaje sobie sprawę, że tym razem wszystko musi zostać dopięte na ostatni guzik i nie można dopuścić do kolejnej „afery”. Nie ulega wątpliwości, że najnowszy smartfon Samsunga musi być urządzeniem w pewnym stopniu idealnym.

 

Zobacz też: Huawei Honor 8 z Nougatem! Niektórzy już teraz mogą testować odświeżoną nakładkę EMUI 5.0

 

Mamy też kolejne dane na temat przypuszczalnej specyfikacji Galaxy S8. Telefon rzekomo ma zostać wyposażony w 5,1-calowy wyświetlacz QHD zajmujący 90% przedniego panelu smartfona, skaner tęczówki oka, a także podwójny aparat (oczekuje się 12 MPx oraz 13 MPx). Pojawić ma się również nowy asystent głosowy Bixby, a urządzenie będzie najpewniej dostępne wyłącznie w wersjach z zakrzywionymi ekranami. Niektóre źródła podają również, że Samsung pozbędzie się przycisku „home”.

 

Źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x