Nowa generacja pokemonów pojawi się w Pokemon Go już wkrótce?

mm Adam Lulek Aplikacje 2016-11-08

pokemon-go

 
Pokemon Go okazał się niewątpliwym sukcesem. Świat dawno nie widział programu, który w tak krótkim czasie osiągnąłby tak wielką popularność. Mimo, iż od gry odeszło kilkanaście milionów użytkowników, to nadal na całym globie cieszy się ona dużym zainteresowaniem, w szczególności w Stanach Zjednoczonych.
 
Dalsze sukcesy aplikacji zależą od firmy Niantic, która czuwa nad aktualizacjami gry. Tak duży projekt, który osiągnął gigantycznym rozgłos, przynajmniej w teorii powinien być wspierany przed bardzo długi czas, aby użytkownicy nie zrezygnowali z jego korzystania.
 
Wygląda na to, że pierwsza większa aktualizacja Pokemon Go się zbliża. W kodzie gry znaleziono bowiem 100 nowych pokemonów. Wystarczy jedynie update, aby cała druga generacja stworków pojawiła się w aplikacji. Oczywiście przygotowanie serwerów może firmie Niantic zająć tygodnie lub nawet miesiące, jednak widać, że prace nad wdrożeniem nowych pokemonów postępują.
 
Wcześniej, użytkownicy na kilka tygodni przed wdrożeniem np. dziennych bonusów czy „buddy” odkrywali je w kodzie gry. Zatem idąc tym tropem można stwierdzić, że druga generacja pokemonów zbliża się do Pokemon Go wielkimi krokami.
 
źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x