pokemon-go

 
Pokemon Go okazał się niewątpliwym sukcesem. Świat dawno nie widział programu, który w tak krótkim czasie osiągnąłby tak wielką popularność. Mimo, iż od gry odeszło kilkanaście milionów użytkowników, to nadal na całym globie cieszy się ona dużym zainteresowaniem, w szczególności w Stanach Zjednoczonych.
 
Dalsze sukcesy aplikacji zależą od firmy Niantic, która czuwa nad aktualizacjami gry. Tak duży projekt, który osiągnął gigantycznym rozgłos, przynajmniej w teorii powinien być wspierany przed bardzo długi czas, aby użytkownicy nie zrezygnowali z jego korzystania.
 
Wygląda na to, że pierwsza większa aktualizacja Pokemon Go się zbliża. W kodzie gry znaleziono bowiem 100 nowych pokemonów. Wystarczy jedynie update, aby cała druga generacja stworków pojawiła się w aplikacji. Oczywiście przygotowanie serwerów może firmie Niantic zająć tygodnie lub nawet miesiące, jednak widać, że prace nad wdrożeniem nowych pokemonów postępują.
 
Wcześniej, użytkownicy na kilka tygodni przed wdrożeniem np. dziennych bonusów czy „buddy” odkrywali je w kodzie gry. Zatem idąc tym tropem można stwierdzić, że druga generacja pokemonów zbliża się do Pokemon Go wielkimi krokami.
 
źródło: phonearena

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.