Co słychać u konkurencji? Biały iPhone 7 jest tuż za rogiem?

Newsy

iphone_7_white

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Premiera iPhone’a 7 i 7 Plus odbyła się stosunkowo niedawno. Obecnie jest to jeden z najbardziej pożądanych flagowców dostępnych na rynku. Klienci bardzo chętnie sięgają po te urządzenia. Dotychczas telefony były dostępne w kolorach Jet Black, Black, Silver, Gold, Rose Gold. Niebawem ma pojawić się kolejna wersja.

 

Podobno Apple zamierza wydać dodatkowo białą edycję kolorystyczną iPhone’a – Jet White. Będzie to kolor przeciwny do Jet Black, jak sama nazwa wskazuje. Tę plotkę należy jednak traktować z przymrużeniem oka, gdyż nie pochodzi ona z całkowicie pewnego źródła. Mimo to osoba odpowiedzialna za ten przeciek nie myliła się odnośnie wcześniejszych publikowanych informacji dotyczących m.in. braku gniazdka słuchawkowego czy nadchodzącego swego czasu iPhone’a 7 w wersji Jet Black.

 

Zobacz też: Android Nougat ma ukrytą funkcję! Można tworzyć niestandardowe zrzuty ekranu

 

jet-white-iphone-7

 

Przypomnijmy – Apple iPhone 7 wyposażony jest m.in. w 4,7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 750×1334 pikseli, aparat 12 MPx, procesor Apple A10, 2 GB RAM-u oraz baterię 1960 mAh.

 

iPhone 7 Plus to lepsza wersja mniejszego „Ajfona”. Tutaj spotkamy 5,5-calowy wyświetlacz Full HD (1080p), podwójną kamerę 12 MPx, procesor ten sam, co w mniejszym modelu, 3 GB RAM-u oraz ogniwo o pojemności 2900 mAh.

 

Źródło: MacRumors


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x