Nowe smartfony od Sony nadchodzą – wraca absurdalna dla firmy rozdzielczość 4K

Newsy

IMG_4374

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Sony w tym roku postanowiło odmienić swoje portfolio i poniekąd je uprościć. Wszystkie smartfony teraz zawierają człon Xperia X, a i ich liczba nieco zmalała. W tym roku już zapewne żadnych nowych urządzeń mobilnych od Japończyków nie ujrzymy, ale pojawiają się pierwsze plotki dotyczące kolejnej generacji.

 

Stosunkowo niedawno do Sieci przedostały się informacje o dwóch tajemniczych smartfonach oznaczonych jako G3112 oraz G3121. Po samych nazwach kodowych wiele wywnioskować nie można. Niektórzy wróżą, że to będą nowe Xperie XA, które ujrzymy na targach MWC, ale na to za wcześnie, aby oceniać. Mimo wszystko dzisiaj poznaliśmy kolejne informacje, niekoniecznie dotyczące powyższych urządzeń. Otóż pojawiła się plotka mówiąca, że na wcześniejszych targach (CES) ujrzymy właśnie dwa smartfony, które łączyć będzie fakt posiadania 4 GB pamięci operacyjnej. Do tego poznaliśmy wyświetlacze. Mniejszy model będzie prezentował obraz na 5-calowym wyświetlaczu FullHD, podczas gdy smartfon z 5,5-calowym ekranem postawi na rozdzielczość 4K (Ultra HD). Pamiętacie Xperię Z5 Premium? Zapewne będzie to poniekąd jego następca.

 

Jednak czemu jest to absurdalna rozdzielczość? Z tego względu, że przydatna jest tylko i wyłącznie w wirtualnej rzeczywistości, z którą mobilny oddział Sony ma niewiele wspólnego.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x